QUALITY

INSTRUCTIONS FOR USE

Kullanım öncesi:
Değerli tüketicilerimiz ürününüzü güvenli ve uzun süre kullanabilmeniz için aşağıda belirtilen maddeleri okumanızı önemle tavsiye ederiz. Geçerli bir garanti Belgesi ibraz edilse dahi ürünün kullanma klavuzunda yer alan aşağıda belirtilen husularda uyulmadığı takdirde garanti şartları geçersizdir. Daha güvenli bir kullanım için kullanım kılavuzunu sonuna kadar okuyunuz kılavuzda belirtilen uyarılara ve montaj şemasında gösterilen işlem sırasına dikkatle uyunuz. 
Ürünün oluşturan tüm parçaların montaj sırasında yeterince sabitlendiğinden emin olunuz. 
 
 
 
 
Kullanım ve Bakım
  • İhtiyacınızı karşılamak amacıyla tasarlanan ürünlerin, işlevleri dışında kullanmaktan kaçınınız
  • Ürünün içine ve üzerine aşırı ağırlık uygulamaktan ve ürün dengesini bozabilecek ağırlıktaki cisimleri yaslamaktan kaçınınız
  • Ürünleri aşırı sıcak, ıslak ve nemli ortamdan uzak tutunuz uzun süre güneş ışığı altında bırakmayınız.yanıcı,asitli,çizici ve sert maddelerden koruyunuz.
  • Kendinden yapışkanlı cisimlerin ve etiketlerin ürün yüzey kalitesinin devamlılığı için zararlı olabileceğini unutmayınız.
  • Ürünlerin yüzeylerini kuru veya nemlendirilmiş bezle temizleyiniz.
  • Kapaklı ürünlerde zamanla meydana gelebilecek kapak sarkmalarında menteşeleri gevşetip kapakları yerine oturttuktan sonra tekrar sıkınız.
You can follow us on social media ...

Be Informed Of Our Discounts And Campaigns!

YOU CAN FOLLOW US FROM THE FACEBOOK.

© All Rights Reserved. Raudi, "Dünyanın Masacısı"