HABERLER

2017 Haberleri

BAKANDAN RAUDİ'YE ZİYARET[4.4.2017]
Bakandan Raudi
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Yardımcısı Orhan Yegin Raudi'yi ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Bakan ve beraberindeki seçkin bir davetli topluluğu Raudi'yi yenilikçi çizgisi ve innovatif ürünleri için tebrik etti.
 
Raudi firması ortaklarından Av. Harun İpekyüz ile görüşen bakan ürünler, ihracat pazarları ile ilgili detayları inceledi. Özellikle Raudi'nin dünyanın en büyük mobilya ihracatçısı olan Çin'e ihracat yapacak olmasına şaşıran ve sevinen bakan, Başarıların devamını dileyerek, firmaya destek mesajı verdi.   

ORHAN YEGİN KİMDİR

Orhan Yegin 1978 yılında doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Ankara’da tamamladı. 2000 yılında Kırıkkale Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünden mezun oldu. 2010 yılında Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Sosyoloji Anabilim dalında başladığı Yüksek Lisans tahsiline halen devam etmektedir.

Siyasi hayatı Ak Parti ile başladı. Kuruluş aşamasında Genel Merkez Gençlik Kolları yönetiminde bulundu ve başkan yardımcılığı görevlerinde bulundu. 2005 yılında gerçekleştirilen İl Gençlik Kolu Kongresinde Ankara İl Gençlik Kolu Başkanlığına seçildi.

2006 yılında gerçekleştirilen 2. olağan büyük kongrede Ak Parti MKYK (Merkez Karar Yönetim Kurulu) üyeliğine seçildi. 2009 yılında gerçekleştirilen 3. olağan büyük kongrede yeniden seçildi.

Orhan Yegin 11 Ocak 2016 tarihinde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nda Bakan Yardımcısı olarak göreve başladı.

Gıda sektöründe ticaretle uğraşmaktadır.

Orhan YEGİN evli ve 1 çocuk babasıdır. 

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz...

İndirim ve Kampanyalarımızdan Siz de Haberdar Olun!

BİZİ FACEBOOK SAYFAMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

© Tüm Hakları Saklıdır. "Dünyanın Masacısı"