HABERLER

2017 Haberleri

IMOB 2017'E ÖZEL İDDİALI TASARIMLAR[7.2.2017]
IMOB 2017
İstanbul Mobilya fuarın dünyanın en önemli mobilya fuarları arasında sayılmaktadır. Türkiye'nin bütün saygın mobilya üreticilerinin yer almak için adeta kapıştığı bu fuarda Raudi "Dünyanın Masacısı" olarak 1. Hall'de No: A01'de 115 m2'lik büyük bir alanda bu senede yerimizi aldık.
 
30 Farklı ülkeden müşterilerin ilgi gösterdiği Raudi standından, müşteri pörtföyümüze yepyeni ülkeler eklendi. Cezayir, Yunanistan, Fas, Rusya, Moldova, Lübnan, Suudi Arabistan, Fransa, Bulgaristan, Tunus, Libya, İran, Birleşik Arap Emirlikleri, Mısır, Avusturya ve hatta Avusturalya'dan da müşterilerin ilgi gösterdiği standımızda bir çok ülkeden siparişler aldık bir çoğu ile de görüşmelerimiz devam ediyor.

 Türkiye'den de ismi herkesin malumu olan AVM zincirlerinin yoğun ilgisi ile karşılaştık. Bunlardan en önemlilerinden biriyle anlaşma aşamasında olduğumuzu bu anlaşmanın gerçekleşmesi ile perakende müşterilerinde Türkiye'nin her yerinden ürünlerimize rahatlıkla ulaşabilir hale geleceğinin müjdesini şimdiden vermiş olalım.

Türkiye'nin dört bir tarafından standımızı ziyaret eden düzenli bayilerimize de standımıza gelerek daha önce hiç göstermediğimiz yeni model masa ve sandalyelerimize övgüler dizdiler. Hepsine bir kez daha teşekkür ediyor ve 2017 yılının Raudi müşterileri için bol kazançlar getirmesini temenni ediyoruz. 
 
Raudi Mobilya, müşterilerin isteklerine ve konu ile ilgili standartlara ve mevzuata uygun en iyi kalitede ürünler sunmaktır.
Sanal tur çalışmasını incelemek için lütfen tıklayınız
Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz...

İndirim ve Kampanyalarımızdan Siz de Haberdar Olun!

BİZİ FACEBOOK SAYFAMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

© Tüm Hakları Saklıdır. "Dünyanın Masacısı"