KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Firmamız 20 yılı aşkın süredir Masa sektöründe faaliyet gösteriyor. 2003 yılında kendi tasarımlarını üretmeye başlayan firmamız gerek yurt içi ve gerekse yurt dışında bir çok ülke de kendi tasarımı ürünleri pazarlamıştır. 

2003-2008 arası dönemde bu üretimi daha çok Çin'deki fabrikasında gerçekleştiren firmamız 2008 yılı itibariyle de oradaki üretimi kademe kademe Türkiye'ye taşımış ve 2010 yılında masa-sandalye ithalatını tamamen sonlandırıp %100 yerli üretime geçmiştir. 

Batman ve Diyarbakır fabrikalarımızda her geçen gün kapasite artırımı gerçekleştirilmektedir. Batman'da Organize Sanayi Bölgesinde yer alan fabrikamız 7700 m2 alan üzerine kurulu olup, tamamı bilgisayarlı makinelerle, modern üretim hattı sistemiyle çalışmaktadır. Ürünlerin tamamında bütün ölçümler, delimler CNC kontrolü ile yapılması sebebiyle üretimde kusursuzluğa her geçen gün biraz daha yaklaşmaktayız.

Diyarbakır'da Organize Sanayi Bölgesinde yer alan 2. fabrikamız ise 10.000 m2 alana kurulmuştur. Bu fabrikamızda ise özellikle sandalye ile ilgili üretimler gerçekleştirmekteyiz. Sandalyenin A'dan Z'ye üretildiği bu tesisde günlük 800 sandalyeye kadar üretim gerçekleşebilmektedir. Döşeme, Metal, Nikel işleri de dahil tüm işlerini dışarıdan destek almadan üreten bu tesisimizde aynı zamanda, Ofis sandalyeleri, konferans koltukları, Otel, restoran projeleri için de çalışmalar yapılmaktadır. 

Kurumsallığı her zaman ön planda tutan firmamız, ISO 9001/2008 sistemiyle çalışmakta olup, uluslararası standartların üzerine çıkmayı hedeflemektedir. 
Modaya yön veren cesur tasarımları, müşterilerine verdiği güven, teknolojiyi en üst seviyede kullanması, satış sonrası güvenilirliği, düzenli fiyat politikası ile tüm Türkiye'de ve bir çok ülkede müşterileri tarafından tercih edilmektedir.  

Şunu çok iyi biliyoruz ki, toplumlar geliştikçe kaliteye talep artmaktadır. Bu çok anlaşılır bir istektir. Çünkü hepimizin bir evi var, bir mutfağımız var o mutfağımızda en fazla 1 masa kullanabiliyoruz, peki o sandalye neden en iyisi olmasın! Bu talep gittikçe yaygınlaşan bir talep insanlar hep daha iyisini ve en güzelini istiyor, birbirinin kopyası gibi duran ürünlerden uzaklaşmak istiyor. İşte bizlerde bu bilinçle geleceğe şekil veriyoruz. 

2017 itibariyle uygulamaya koymaya başladığımız il bayiliği sistemiyle, her ilde, her ilçede bütün çeşitlerimizi bulunduracak bayilikler oluşturuyoruz. İl bayilerimiz, nihai tüketicilerin aradıkları kaliteyi ve tasarımı bulacakları mekanlara dönüştürmeye hazırız. 
 
Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz...

İndirim ve Kampanyalarımızdan Siz de Haberdar Olun!

BİZİ FACEBOOK SAYFAMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

© Tüm Hakları Saklıdır. "Dünyanın Masacısı"